Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Wierzymy, że zdrowie to najcenniejsze co posiadamy.

Dlatego wzięliśmy je sami w swoje ręce i zachęcamy do tego również ciebie.
Czego potrzebujesz, by to zrobić?
Wiedzy i profesjonalnej opieki, która pomoże ci się odnaleźć w gąszczu informacji dotyczących zdrowia.
Możesz liczyć na nas.

O Sanatum®

Sanatum Izabela Dobrowolska to firma stworzona przez doktora nauk biologicznych i dietetyka. Powstała z pasji i potrzeby niesienia pomocy innym. Początek temu projektowi dała diagnoza, jaką założycielka Sanatum, dr Izabela Dobrowolska, usłyszała ponad 25 lat temu: "Pani choroba jest nieuleczalna. Przebieg tej choroby jest nieprzewidywalny i proszę się przygotować na to, że może się to skończyć wózkiem inwalidzkim.”. Po pierwszym szoku zaczęła się walka o zdrowie własne, a potem o zdrowie innych. 

Hasło przewodnie Sanatum® to: “Podążaj za wiedzą, nie za modą”. Opierając się na doświadczeniu i nauce jesteśmy przekonani, że wielu schorzeń możemy uniknąć, a w leczeniu istniejących pomóc sobie dbając o odpowiednie odżywianie wsparte właściwą suplementacją, regularny ruch, zdrowy sen i zarządzanie stresem. Naszym celem jest pomóc naszym klientom zadbać o zdrowie, poprawić jego stan, by mogli żyć pełnią życia.

Właściwa suplementacja, czyli jaka?

W obecnych czasach bombarduje nas ogromny wybór suplementów diety. W różnych cenach, od różnych producentów, o różnym pochodzeniu, sprzedawanych różnymi kanałami i intensywnie reklamowanych. Chcą wzbogacić swoją dietę o suplementację stajemy przed pytaniem: “Co wybrać?” i z reguły nie posiadamy wystarczających informacji, by dokonać trafnego wyboru.
Właściwa suplementacja to taka, która jest dostosowana do Twoich potrzeb i która jest prowadzona najwyższej jakości produktami.

Potrzeby każdego z nas są bardzo zróżnicowane - prowadzimy różny tryb życia, jesteśmy w różnym wieku, mamy różne problemy zdrowotne. Dlatego zawsze zachęcamy, aby przed przystąpieniem do suplementacji zasięgnąć rady specjalisty. Jest to szczególnie ważne dla osób borykających się ze schorzeniami.

Nieprawidłowa suplementacja, nieodpowiednio dopasowana do potrzeb, jak i suplementacja niskiej jakości suplementami, suplementami z nieaktywnymi składnikami, czy z nieodpowiednią zawartością składników może nie tylko nie być skuteczna, ale wręcz może zaszkodzić.
Co ważne, wprowadzenie suplementacji nie zastępuje prawidłowego odżywiania i higienicznego trybu życia.
Dlatego w Sanatum® pomożemy ci dobrać odpowiednią dla ciebie suplementację w celu uzupełnienia twojej diety.

O preparatach Igennus

Sanatum® jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce suplementów brytyjskiej firmy Igennus, eksperta w dziedzinie rybich kwasów omega-3.
Igennus to rodzinna firma z Cambridge. Jej założycielem jest Dr Jav Nazemi. Historia Igennus zaczęła się blisko 20 lat temu, podobnie jak historia Sanatum - od ciężkiej choroby kilkuletniej wtedy córki Jav’a.

Cele i założenia firmy Igennus są również podobne do naszych. Celem nadrzędnym dla Igennus jest pomoc ludziom w prowadzeniu zdrowszego i pełniejszego życia poprzez wartościowe odżywianie się. Z tego powodu zespół Igennus, złożony z dietetyków i naukowców opracował najwyższej jakości suplementy diety.

Suplementy Igennus dostarczają organizmowi w pełni biodostępne i aktywne składniki. Zostały skomponowane tak, by zapewnić odpowiednią dawkę, skuteczność wchłaniana i długi czas działania. Zespół Igennus zwraca również uwagę na synergię składników i dba o to, by nie naruszały one naturalnej homeostazy organizmu. Najwyższej jakości źródła składników, regularne testowanie tych źródeł, kontrola procesu produkcji oraz szczegółowa kontrola produktu końcowego sprawia, że preparaty Igennus wyróżniają się jakością.

Zgodnie z artykułem 20 Europejskiej Dyrektywy nr 1169/2011, producent nie ma obowiązku podania substancji dodatkowych użytych w trakcie produkcji suplementu diety, wymagane są jedynie substancje obecne w produkcie końcowym. Igennus wierzymy jednak w przejrzystość i uczciwość informacji przekazywanej konsumentom. Dlatego w opisie produktu znajdziemy wszystkie użyte substancje tak, by klient mógł świadomie dokonać wyboru. Niestety nie wszyscy producenci postępują tak samo. Zdarza się, że w opisie swoich suplementów nie uwzględniają niektórych substancji nieaktywnych, dając klientom fałszywe poczucie lepszej jakości swoich produktów.

Porozmawiaj z nami

Skontaktuj się z nami jeśli chciałbyś dowiedzieć się jakimi suplementami Igennus powinieneś wzbogacić swoją dietę lub po prostu porozmawiać na temat preparatów Igennus.
Możesz do nas zadzwonić na nr 507 170 094 od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-17.00 lub napisać email na adres: poczta@naturopatia-sanatum.pl

WITAMY W NASZYM SKLEPIE

WITAMY W NASZYM SKLEPIE

WITAMY W NASZYM SKLEPIE

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.