Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Aktywne filtry

Omega-3

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI SPECJALISTYCZNE PREPARATAMI Z KWASAMI OMEGA-3

DOPASOWANE DO INDYWIDUALNYCH POTRZEB ORGANIZMU

Suplementy z kwasami omega-3 od Igennus Healthcare Nutrition charakteryzują się najwyższą, farmaceutyczną, jakością. W zależności od produktu zawierają skoncentrowane EPA lub EPA i DHA - 70%, 80% lub 90% - 2 do 3 razy bardziej skoncentrowane niż w standardowym oleju rybim. Dzięki temu suplementacja produktami Igennus nie wymaga spożywania dużej liczby kapsułek, w celu uzyskania pożądanej wysokiej dawki.

Olej rybi użyty w suplementach Igennus pochodzi z ciała (nie z wątroby, która jest bogata w toksyny) małych dzikich ryb morskich, sardeli. Olej poddawany jest oczyszczaniu na drodze enzymatycznej destylacji, dzięki czemu jest całkowicie wolny od toksyn - PCBs, rtęci, dioksyn i innych. Produkt końcowy jest poddawany niezależnym ciągłym kontrolom dla zapewnienia najwyższej jakości. Dzięki zastosowaniu odpowiedniego źródła oleju, oczyszczania i kontroli olej w produktach Igennus jest ultraczysty i spełnia najbardziej restrykcyjne wymagania.

Produkty z omega-3 od Igennus mają postać kapsułek dla zapewnienia ochrony przed utlenianiem. Ponadto, produkty te zawierają witaminę E, która stanowi dodatkową ochronę antyoksydacyjną. Każda kapsułka jest pakowana oddzielnie w blistrze dla 100%-owej ochrony przed tworzeniem się wolnych rodników.

Jeśli nie wiesz jaki suplement wybrać skorzystaj naszych bezpłatnych konsultacji telefonicznych dotyczących doboru suplementów IGENNUS.

W celu uzyskania informacji kliknij tu: KLINIKA SANATUM - konsultacje

WITAMY W NASZYM SKLEPIE

WITAMY W NASZYM SKLEPIE

WITAMY W NASZYM SKLEPIE

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.