Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Aktywne filtry

Igennus - produkty

Zaawansowane naturalne suplementy diety firmy Igennus zostały zaprojektowane tak, by pomóc nam przywrócić, a następnie utrzymać stan zdrowia fizycznego i psychicznego. W oparciu o badania naukowe specjaliści firmy Igennus stworzyli całą gamę produktów dla dzieci i dorosłych. Każdy produkt charakteryzuje się najwyższą biodostępnością i działa w harmonii z organizmem.

Firma Igennus jest od lat ekspertem w dziedzinie kwasów omega-3. Oferta produktów zawierających kwasy tłuszczowe omega-3 od Igennus jest szeroka i zróżnicowana, dopasowana do indywidualnych potrzeb organizmu. Zastosowany w tych produktach olej rybi pozyskiwany jest z ciała, nie z wątroby, małych dziko żyjących ryb, sardeli, co zapewnia wysoką jakość oleju rybiego. Olej cechuje się farmaceutyczną jakością, o najwyższej czystości, ściśle określonym i stabilnym składzie, a zawarte w nim kwasy omega-3 mają biodostępną formę. Oprócz produktów z kwasami omega-3 Igennus posiada w swojej ofercie szeroką gamę produktów komplementarnych do kwasów omega-3, zawierających witaminy, minerały, antyoksydanty i inne substancje mikroodżywcze wspierające działanie kwasów omega-3. Ponadto, w ofercie Igennus dostępne są preparaty, w których połączono kwasy omega-3 z innymi składnikami. Dzięki przemyślanemu połączeniu składników suplementy Igennus cechuje wysoka skuteczność działania.

Igennus dba o to, by składniki każdego produktu były aktywne, skutecznie wchłaniane, w odpowiedniej dawce i długo działające. Każdy składnik podlega szczegółowej analizie pod względem jakości, biodostępności i dawki. Wszystkie substancje użyte w procesie produkcji pochodzą od sprawdzonych dostawców z Europy i USA, a cały proces produkcyjny podlega najwyższym standardom. Każdy produkt firmy Igennus nie zawiera nabiału, glutenu, drożdży, laktozy i substancji pochodzących z organizmów modyfikowanych genetycznie.

Igennus jest niedużą rodzinną firmą z Cambridge. Zespół Igennus to pasjonaci zdrowia, którzy mają obsesję na punkcie odżywiania i głębokie przekonanie, że prawidłowe odżywianie może uchronić nas przed wieloma schorzeniami. Specjaliści Igennus projektując każdy swój produkt kierują się głębokim przekonaniem o ich wysokiej skuteczności, popartym najnowszymi badaniami naukowymi.

Igennus - Wyłączny dystrybutor na Polskę - Naturopatia - Sanatum

WITAMY W NASZYM SKLEPIE

WITAMY W NASZYM SKLEPIE

WITAMY W NASZYM SKLEPIE

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.