Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Filtruj po cenie
Cena:
Porównaj produkty
  • Nie masz produktów do porównania.

Aktywne filtry

Suplementy i witaminy na serce - Zadbaj o zdrowie i prawidłową pracę serca

Suplementy i witaminy na serce – najlepsze preparaty wzmacniające serce 

Gdy pojawiają się problemy z sercem, należy działać szybko. Czeka nas nie tylko wizyta u kardiologa, ale także zmiana tryby życia na zdrowszy, zdrowa dieta czy rzucenie palenia papierosów. Dla zachowania zdrowego układu krążenia, niezbędne jest dostarczanie swojemu organizmowi wielu witamin oraz minerałów, takich jak żelazo, wapń, selen czy krzem. Istotny wpływ na układ krążenia mają także kwasy omega-3. Oferowane przez nas witaminy na serce, jak i suplementy na serce dedykowane są nie tylko osobom borykającym się ze schorzeniami układu krwionośnego, ale także wszystkim osobom, które chcą stosować je profilaktycznie, w celu zapobiegania zawałowi, miażdżycy i innym schorzeniom układu kardiowaskularnego. Preparaty wspomagające prawidłowe funkcjonowanie serca zostały skomponowane w taki sposób, aby dostarczyć mięśniowi sercowemu najcenniejszych składników. Chcesz zadbać o prawidłową pracę Twojego serca? Z nami jest to możliwe!

Dlaczego warto dbać o układ krwionośny?

Układ krążenia zapewnia prawidłowe funkcjonowanie naszego organizmu. Jest to ogromna sieć naczyń krwionośnych, które rozprowadzają krew oraz  składniki odżywcze po całym naszym ciele, doprowadzając je do każdej komórki organizmu. Układ krwionośny dostarcza niezbędne substancje odżywcze i jednocześnie umożliwia wydalanie zbędnych produktów przemiany materii. Odgrywa on niesamowicie istotną rolę w naszym organizmie, dlatego należy o niego należycie zadbać. W przeciwnym razie może dojść do wielu niebezpiecznych chorób, taki jak np. zawał serca, miażdżyca czy choroba wieńcowa. To, co możemy zrobić dla naszego układu krążenia to przede wszystkim zdrowy tryb życia oraz odpowiednia dieta. Regularne ćwiczenia cardio wzmacniają pracę serca, przez co jest ono w stanie pompować większe ilości krwi. Osoby palące oraz spożywające nadmierną ilość alkoholu powinny natychmiast z tego zrezygnować. Należy także zadbać o odpowiednią ilość snu, wykluczyć nadmierny stres oraz regularnie mierzyć ciśnienie krwi. Istotne jest również regularne wykonywanie odpowiednich badań. Warto wspierać się także poprzez suplementy na serce, witaminy na serce, które zdecydowanie wzmocnią działania profilaktyczne i uzupełnią ewentualne niedobory. 

Z czego wynikają choroby układu krążenia?

Jednym z podstawowych czynników, które wpływają na rozwój wszelkich dolegliwości zdrowotnych, jest wiek. Im starszy jest organizm, tym większe prawdopodobieństwo, że dotknie go choroba układu krążenia. Nie oznacza to jednak, że młodzi ludzie są wolni od tych schorzeń. Z czego wynikają choroby układu krążenia? Na to składa się kilka czynników. Po pierwsze, złe nawyki, takie jak palenie papierosów czy spożywanie alkoholu. Wpływają one bardzo negatywnie na funkcjonowanie serca i rujnują nasze zdrowie. Również nieodpowiednia dieta skutkuje problemami z krążeniem, czego konsekwencje są wręcz nieodwracalne. Nadwyżka kaloryczna doprowadza do nadwagi oraz otyłości, czyli chorób, które sprzyjają rozwojowi dolegliwości związanych z naszym sercem oraz układem krążenia. Choroby układu krążenia wynikają także z obciążeń genetycznych. 

Preparaty wspomagające prawidłową pracę serca – suplementy i witaminy na serce

Z suplementów na serce powinny korzystać wszystkie osoby, które czują potrzebę dodatkowej ochrony swojego serca oraz naczyń krwionośnych. Suplementy diety na krążenie zalecane są wszystkim osobom, które są po 40 roku życia, stosują używki, znajdują się w grupie ryzyka z powodu obciążenia genetycznego, borykają się z otyłością bądź nadwagą, jak również osobom, które z powodu ograniczonej czy nieprawidłowej diety i nie dostarczają sobie odpowiedniej ilości witamin oraz minerałów. Proponowane przez nasz sklep suplementy i witaminy na serce pozwolą Ci polepszyć swoje samopoczucie oraz wzmocnić układ krążenia. Jeżeli potrzebujesz dodatkowego wsparcia we wspomaganiu leczenia chorób serca i układu kardiowaskularnego, to koniecznie zobacz, jakie suplementy na serce oferujemy!

Sprawdź również inne nasze

Witaminy na stawy

Suplementy diety dla sportowców

WITAMY W NASZYM SKLEPIE

WITAMY W NASZYM SKLEPIE

WITAMY W NASZYM SKLEPIE

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.