Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Filtruj po cenie
Cena:
Porównaj produkty
  • Nie masz produktów do porównania.

Aktywne filtry

Glukozamina

Glukozamina to naturalny związek chemiczny, który występuje w organizmie człowieka, szczególnie w chrząstkach stawowych. Jest kluczowym składnikiem w budowie glikozaminoglikanów, które stanowią podstawę tkanki łącznej.

Glukozamina występuje w skorupiakach, chrząstkach ryb oraz w kościach zwierząt. Do produkcji suplementów diety jest z reguły pozyskiwana z skorupiaków. Alternatywą dla glukozaminy pozyskiwanej z skorupiaków chlorowodorek glukozaminy pochodzenia roślinnego, pozyskiwany z naturalnie występującego grzyba Aspergillus niger.

Chlorowodorek glukozaminy jest naturalnie stabilny, nie wymaga stosowania konserwantów, a także jest bardziej skoncentrowaną formą glukozaminy niż powszechny w suplementach siarczan glukozaminy. Chlorowodorek glukozaminy to najczystsza forma glukozaminy, jest hypoalergiczny.

WITAMY W NASZYM SKLEPIE

WITAMY W NASZYM SKLEPIE

WITAMY W NASZYM SKLEPIE

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.