MindCare Balance - RÓWNOWAGA - zrelaksuj się

Czyste, skoncentrowane kwasy omega-3 z dzikich ryb morskich (EPA i DHA)

Magnez, L-teanina i substancje mikroodżywcze

Wsparcie centralnego systemu nerwowego

Pomaga utrzymać zrównoważony nastrój

Wspomaga funkcje tarczycy

Mózg i centralny system nerwowy do prawidłowego funkcjonowania potrzebują regularnej dostawy substancji odżywczych. MindCare BALANCE został opracowany przez ekspertów, by pomóc tym, którzy prowadzą wymagający i pełen zajęć styl życia, zrelaksować się i utrzymać wysoki poziom energii. Składniki MindCare Balance cechują się najwyższą biodostępnością dla mózgu i centralnego systemu nerwowego.


ŁAGODZENIE STRESU: ta wszechstronna formuła oferuje ulgę dla osób borykających się ze stresem i uczuciem niepokoju, redukuje poczucie zmęczenia i braku energii, wspiera centralny system nerwowy, poprawia produkcję neurotransmiterów, wspomaga tarczycę i pomaga utrzymać równowagę.

WYGODNA 1 DAWKA NA DZIEŃ: wyjątkowy suplement, który w jednej dawce zawiera odpowiednią na cały dzień dawkę składników odżywiających mózg - 1 kapsułka z kwasami omega-3 (EPA i DHA) i witaminą D3 oraz 1 kapsułka z substancjami mikroodżywczymi (witaminy, składniki mineralne, antyoksydanty i aminokwasy).

SKONCENTROWANE KWASY OMEGA-3: 80%-owe kwasy omega-3 (EPA i DHA) w postaci re-estryfikowanych trójglicerydów (rTG) z oleju z dzikiej sardeli. rTG-EPA i rTG-DHA cechują się najwyższą biodostępnością, dzięki czemu nasz organizm może je w pełni wykorzystać.

OLEJ RYBI O WYSOKIEJ CZYSTOŚCI: pozyskiwany z dzikiej sardeli żyjącej głęboko na pełnym morzu. Sardela jest małą rybą i żyje krótko, dzięki czemu nie akumuluje toksyn i olej z niej pozyskiwany jest czystszy niż w przypadku dłużej żyjących dużych ryb.

BEZ ODBIJANIA RYBĄ: formuła MindCare zawiera naturalny olejek cytrynowy zapobiegający odbijaniu się rybą

BIODOSTĘPNE SKŁADNIKI: wszystkie składniki cechują się najwyższą biodostępnością dla naszego organizmu, w tym folian najnowszej generacji (5-metyltatrahydrofolian - Quatrefolic).

GWARANCJA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI PRODUKTU: Certyfikat GMP wydany przez MHRA w Wielkiej Brytanii (Agencja ds Regulacji Leków i Produktów Ochrony Zdrowia). Good Manufacturing Practice - czyli Dobra Praktyka Produkcyjna świadczy o najwyższej jakości procesów produkcji suplementu. Certyfikat ten obejmuje wszystkie procesy produkcyjne począwszy od pozyskiwania naturalnych składników, przez produkcję aż po metody pakowania i transportowania produktów. Aby otrzymać taki certyfikat firma musi spełnić najwyższe wymagania na każdym etapie działania. W praktyce oznacza to zastosowanie najnowszych technologii produkcji i stałą ścisłą kontrolę procesów produkcyjnych.


  O SKŁADNIKACH:
 • Kwasy omega-3 wspomagają funkcjonowanie mózgu.
 • Witaminy B, witamina C i magnez wspomagają normalne funkcjonowanie systemu nerwowego.
 • Witaminy B, witamina C, folian i magnez wspierają funkcje psychologiczne.
 • Witaminy B, folian i magnez przyczyniają się do redukcji uczucia zmęczenia.
 • Witamina B5 bierze udział w produkcji neurotransmiterów i wspomaga procesy myślowe.
 • Nadmierna stymulacja mechanizmu ’walki i ucieczki’, która ma miejsce w warunkach stresu, obciąża tarczycę. Selen wspiera normalne funkcjonowanie tarczycy.


Dawkowanie:

 • dorośli: 1 kapsułka z kwasami omega-3 i witaminą D3 (srebrne blistry) i 1 kapsułka z substancjami mikroodżywczymi (niebieskie blistry) raz dziennie.
Nie zaleca się przekraczania wskazanych dawek bez konsultacji z lekarzem lub terapeutą. MindCare Balance powinno być zażywane z jedzeniem dla zapewnienia optymalnego wchłaniania. W przypadku równoczesnego stosowania leków lub karmienia piersią zalecana jest konsultacja medyczna. Suplement diety nie może być substytutem zróżnicowanej diety.Opakowanie MindCare Balance zawiera:

 • 30 kapsułek z kwasami omega-3 i witaminą D3 (srebrne blistry)
 • 30 kapsułek z substancjami mikroodżywczymi (niebieskie blistry)

Kapsułki z kwasami omega-3 i witaminą D3 (srebrne blistry)
Składniki: rTG-EPA (kwas eikozapentaenowy) i rTG-DHA (kwas dokozaheksaenowy) z oleju z dzikiej sardeli (ryba); emulgatory: rybia żelatyna, glicerol; olejek cytrynowy; witamina E (d-alfa tokoferol); witamina D (cholekalcyferol)

*Referencyjna Wartość Spożycia
**brak ustalenia Referencyjnej Wartości Spożycia


Kapsułki z substancjami mikroodżywczymi (niebieskie blistry)
Składniki: L-teanina; emulgator: hydroksypropylometyloceluloza; magnez (diglicynian magnezu); witamina C (kwas askorbinowy); niacyna (witamina B3); kwas pantotenowy (witamina B5); cynk (cytrynian cynku); witamina B6 (5-fosforan pirydoksalu); substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu; tiamina (witamina B1); ryboflawina (witamina B2); substancja wypełniające: mąka ryżowa; aktywny folian (sól glukozaminowa kwasu (6S)-5-metylhydrotetrafoliowego; Quatrefolic); biotyna (witamina B7); selen; witamina B12 (metylokobalamina).

*Referencyjna Wartość Spożycia
**brak ustalenia Referencyjnej Wartości Spożycia


PROMOCJA na nowy produkt - cena za opakowanie(30+30 kapsułek) MindCare Balance:
83 PLN72 PLNTeraz MindCare Balance i inne produkty firmy Igennus dostępne również w wybranych sklepach z żywnością organiczną, aptekach i przychodniach.


MikTech - Projektowanie stron internetowych, sieci komputerowe, administrator sieci, pozycjonowanie