Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

MindCare LIFT

Cena: 88,00 zł
Brutto
Obecnie brak na stanie

LIFT czyli podnieś się i bądź w dobrym nastroju -  5-HTP (L-5-hydroksytryptofan), czyste skoncentrowane kwasy omega-3 (EPA i DHA) z dzikiej sardeli oraz magnez i witaminy

Doskonały: dla wparcia produkcji neurotransmiterów, dla osób borykających się z obniżonym nastrojem

Pomaga poprawić nastrój i żyć pełnią życia. Często zapominamy o swoim zdrowiu i nie dbamy o dobry sen i samopoczucie przytłoczeni nadmiarem obowiązków. MindCare LIFT łączy dobroczynne działanie kwasów omega-3 oraz 5-HTP i innych składników odżywczych, które są niezbędne do produkcji neurotransmiterów. Neurotransmitery zapewniają prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego i wspierają równowagę w układzie nerwowym, od której zależy nasz dobry nastrój. 

Ilość: 30 + 30 kapsułek

Sprawdź warunki PROGRAMU RABATOWEGO

Ilość

 

Bezpieczne zakupy

 

Dostawa na terenie całej Polski, od 299 zł GRATIS

 

14 dni na zwrot

Kiedy jesteśmy zapracowani i mamy dużo obowiązków zdrowe odżywianie, wystarczająca ilość snu i odpowiednia ilość ruchu mogą być dla nas wyzwaniem, któremu trudno sprostać. Dlatego zwłaszcza wtedy szczególnie ważne jest dla nas wsparcie zapewniające optymalną dzienną dostawę składników odżywczych niezbędnych do utrzymania dobrego zdrowia i dobrego samopoczucia. Jednym z warunków zapewniających równowagę w naszym układzie nerwowym i w całym organizmie jest odpowiedni poziom neurotransmiterów - cząsteczek przenoszących sygnały pomiędzy komórkami nerwowymi, a także między komórkami nerwowymi a mięśniami i gruczołami wydzielana wewnętrznego. 

MindCare LIFT to zaawansowany zestaw bioaktywnych substancji odżywczych niezbędnych do utrzymania produkcji neurotransmiterów na odpowiednim poziomie. MindCare LIFT zawiera szybko działające składniki odżywcze takie, jak glicynian magnezu i 5-HTP, a także metylowane witaminy B, witaminę C i D3 oraz selen. Ponadto MindCare LIFT zawiera wysoką dawkę kwasów omega-3 (EPA i DHA) w stosunku zapewniającym odpowiednia produkcję neurotransmiterów, które są niezbędne dla prawidłowej komunikacji komórek nerwowych.

5-HTP to naturalny związek wytwarzany przez nasz organizm. Jest prekursorem serotoniny i melatoniny. Serotonina wpływa korzystnie na nasz nastrój a melatonina jest niezbędna dla zapewnienia dobrego snu. 5-HTP wpływa również pozytywnie na nasze nawyki żywieniowe, zmniejszając łaknienie na węglowodany.

WYGODNA 1 DAWKA NA DZIEŃ: wyjątkowy suplement, który w jednej dawce zawiera odpowiednią na cały dzień dawkę składników odżywiających mózg - 1 kapsułka z kwasami omega-3 (EPA i DHA) i witaminą D3 oraz 1 kapsułka z substancjami mikroodżywczymi (witaminy, składniki mineralne, antyoksydanty i aminokwasy). 


SKONCENTROWANE KWASY OMEGA-3: 80%-owe kwasy omega-3 (EPA i DHA) w postaci re-estryfikowanych trójglicerydów (rTG) z oleju z dzikiej sardeli. rTG-EPA i rTG-DHA cechują się najwyższą biodostępnością, dzięki czemu nasz organizm może je w pełni wykorzystać. 

OLEJ RYBI O WYSOKIEJ CZYSTOŚCI: pozyskiwany z dzikiej sardeli żyjącej głęboko na pełnym morzu. Sardela jest małą rybą i żyje krótko, dzięki czemu nie akumuluje toksyn i olej z niej pozyskiwany jest czystszy niż w przypadku dłużej żyjących dużych ryb. Ponadto, olej zastosowany w preparatach z serii MindCare i wszystkich innych produktach firmy Igennus poddawany jest procesowi enzymatycznej destylacji, którą zapewnia tym produktom najwyższą jakość i absolutną czystość. 

BEZ ODBIJANIA RYBĄ: formuła MindCare zawiera naturalny olejek cytrynowy zapobiegający odbijaniu się rybą 

BIODOSTĘPNE SKŁADNIKI: wszystkie składniki cechują się najwyższą biodostępnością dla naszego organizmu, w tym folian najnowszej generacji (5-metyltatrahydrofolian - Quatrefolic). 

GWARANCJA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI PRODUKTU: Certyfikat GMP wydany przez MHRA w Wielkiej Brytanii (Agencja ds Regulacji Leków i Produktów Ochrony Zdrowia). Good Manufacturing Practice - czyli Dobra Praktyka Produkcyjna świadczy o najwyższej jakości procesów produkcji suplementu. Certyfikat ten obejmuje wszystkie procesy produkcyjne począwszy od pozyskiwania naturalnych składników, przez produkcję aż po metody pakowania i transportowania produktów. Aby otrzymać taki certyfikat firma musi spełnić najwyższe wymagania na każdym etapie działania. W praktyce oznacza to zastosowanie najnowszych technologii produkcji i stałą ścisłą kontrolę procesów produkcyjnych.

O składnikach

  • 5-HTP jest prekursorem serotoniny i melatoniny.
  • Glicynian magnezu wycisza, poprawia nastrój, łagodzi przewlekły ból.
  • Kwasy omega-3 wspomagają normalne funkcjonowanie mózgu.
  • Witaminy B2, C i E oraz selen i cynk chronią komórki przed stresem oksydacyjny.
  • Witamina B5 bierze udział w produkcji neurotransmiterów i wspomaga procesy myślowe.
  • Witaminy B6, B12, C, D3 i folian oraz selen wspomagają prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego.
  • Cynk wspiera funkcje poznawcze.

Opakowanie MindCare LIFT zawiera:

  • 30 kapsułek z witaminami i substancjami mikroodżywczymi (pomarańczowe blistry)
  • 30 kapsułek z kwasami omega-3 (srebrne blistry)Kapsułki z witaminami i substancjami mikroodżywczymi (pomarańczowe blistry) 
Składniki: magnez (glicynian magnezu); emulgator: hydroksypropylometyloceluloza; 5-HTP (L-5-hydroksytryptofan); cynk (cytrynian cynku); niacyna (witamina B3); witamina C  (kwas L-askorbinowy); selen (L-selenometionina); kwas pantotenowy (witamina B5); witamina B6  (5-fosforan pirydoksalu); tiamina (witamina B1);  ryboflawina (witamina B2); aktywny folian (sól glukozaminowa kwasu  (6S)-5-metylhydrotetrafoliowego; Quatrefolic); biotyna (witamina B7); selen; witamina B12 (metylokobalamina).

Porcja dzienna (1 kaps.)

Zawartość 

RWS*

Glicynian magnezu 334 mg
      z czego magnez 60 mg 16%
5-HTP 100 mg **
Niacyna (witamina B3)(nikotynamid) 48 mg 300%
Witamina C (kwas L-askorbinowy) 40 mg 50%
Cynk (cytrynian cynku) 20 mg 200%
Kwas pantotenowy (witamina B5) 12 mg 200%
Witamina B6 (5-fosforan pirydoksalu) 7,98 mg 570%
Tiamina (witamina B1)(hydrochlorek tiaminy) 3,3 mg 300%
Ryboflawina (witamina B2)(5-fosforan ryboflawiny) 2,8 mg 200%
Biotyna (witamina B7)(D-biotyna) 150 µg 300%
Kwas foliowy (sól glukozaminowa kwasu (6S)-5-metylhydrotetrafoliowego; Quatrefolic) 100 µg 50%
Selen (L-selenometionina) 82,5 µg 150%
Witamina B12 (metylokobalamina) 20 µg 800%
*Referencyjna Wartość Spożycia 
**brak ustalenia Referencyjnej Wartości Spożycia Kapsułki z kwasami omega-3 (srebrne blistry) 
Składniki: rTG-EPA (kwas eikozapentaenowy) i rTG-DHA (kwas dokozaheksaenowy) z oleju z dzikiej sardeli (ryba); emulgatory: rybia żelatyna, glicerol; olejek cytrynowy; witamina E (d-alfa tokoferol); witamina D (cholekalcyferol)

Porcja dzienna (1 kaps.)

Zawartość

RWS*

Kwasy omega-3 ogółem 893 mg **
z czego rTG-EPA (kwas eikozapentaenowy) 410 mg **
z czego rTG-DHA (kwas dokozaheksaenowy) 250 mg **
Witamina E (D-alfa-tokoferol) 6 mg 50%
Witamina D3 (cholekalcyferol) 25 µg (1000IU) 500%

*Referencyjna Wartość Spożycia 
**brak ustalenia Referencyjnej Wartości Spożycia

Dawkowanie:

  • dorośli: 1 kapsułka z kwasami omega-3 i witaminą D3 (srebrne blistry) i 1 kapsułka z witaminami i substancjami mikroodżywczymi (pomarańczowe blistry) raz dziennie.

Nie zaleca się przekraczania wskazanych dawek bez konsultacji z lekarzem lub terapeutą. MindCare Lift powinno być zażywane z jedzeniem dla zapewnienia optymalnego wchłaniania. W przypadku równoczesnego stosowania leków lub karmienia piersią zalecana jest konsultacja medyczna. Suplement diety nie może być substytutem zróżnicowanej diety.

Jeśli nie wiesz jaki suplement wybrać i jak go stosować, jeśli potrzebujesz porady dotyczącej odżywiania, jeśli borykasz się z problemami zdrowotnymi i potrzebujesz porady jak sobie z nimi radzić możesz skorzystać z konsultacji udzielanych przez dr Izabelę Dobrowolską, dietetyka, konsultanta naukowego firmy Igennus w Polsce i doktora nauk biologicznych.

Konsultacja dotycząca doboru suplementów Igennus - telefoniczna - 15 minut - 0 zł

Pierwsza konsultacja dietoterapeutyczna - telefoniczna/online/osobista - 1 godzina - 150 zł

Kolejna* konsultacja dietoterapeutyczna - telefoniczna/online/osobista - 45 minut - 100 zł

*w ramach kontynuacji i kontroli przebiegu terapii

W celu umówienia się na konsultację zadzwoń pod nr 507 170 094.

Dodaj recenzję

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

Zobacz także

WITAMY W NASZYM SKLEPIE

WITAMY W NASZYM SKLEPIE

WITAMY W NASZYM SKLEPIE

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.