Vegepa - skoncentrowany EPA z ryb morskich z dodatkiem oleju z wiesiołka

 • Zawiera wyłącznie naturalne, wysokiej jakości składniki

 • Bogate źródło EPA, z którego organizm produkuje naturalne substancje przeciwzapalne

 • Wskazany dla osób cierpiących na bóle stawów

 • Przynosi ulgę przy depresji i zespole przewlekłego zmęczenia

 • Pomaga dbać o serce i układ krążenia

 • Poprawia nastrój

 • Odżywia oczy


Vegepa to opatentowany produkt, zawierający unikatowe proporcje ultraczystego EPA (kwas eikozapentaenowy) z oleju z ryb morskich i EPO, organiczny olej z wiesiołka dwuletniego. Stanowi silnie skoncentrowane źródło długołańcuchowych kwasów tłuszczowych omega-3 z dodakiem dobroczynnych substancji zawartych w EPO i w unikatowy sposób łączy zalety tych dwóch naturalnych składników.

Proces wytwarzania produktu VegEPA podlega najwyższym standardom. Kwas EPA jest ekstrahowany z oleju rybiego w procesie molekularnej destylacji, w skutek czego pozostaje ultraczysty. Zostają wówczas usunięte wszystkie niepotrzebne substancje i nieczystoci, łącznie z DHA (kwas dokozaheksaenowy). DHA jest ważnym dla zdrowia kwasem omega-3, jednak ponieważ DHA jest w naturalny sposób produkowane przez nasz organizm z EPA, zażywanie DHA w formie suplementu nie jest konieczne. Co ważne, niektóre badania wykazują, że DHA w formie suplementu ogranicza korzystne działanie EPA.
Ultra-czyste EPA, pozbawione DHA, jest w większym stopniu biodostępne. Badania kliniczne wskazują, że zwiększa to efektywność EPA i otwiera nowe możliwości zastosowań.

Kwasy tłuszczowe odgrywają ważną rolę w funkcjonowaniu każdej żywej komórki w organizmie. Są szczególnie istotne przy wielu procesach: polepszają funkcjonowanie systemu krążenia, wzmacniają koncentrację, wpływają na utrzymanie zbalansowanego nastroju i utrzymują w dobrym stanie stawy oraz skórę.

EPA w produkcie Vegepa pochodzi z oleju rybiego - źródła z największą zawartością długołańcuchowego kwasu omega-3. Ten kwas tłuszczowy stanowi ważny składnik pożywienia, umożliwiając organizmowi produkcję wielu substancji, które są konieczne dla zachowania zdrowia i dobrego samopoczucia. EPA odgrywa również istotną rolę w budowaniu, rozwoju i funkcjonowaniu komórek mózgu. EPA korzystnie wpływa na organizm i zmniejsza ryzyko wystąpienia licznych potencjalnych problemów zdrowotnych.

EPO (Evening primrose oil - olej z wiesiołka dwuletniego) obecny w Vegepa pochodzi z tłoczonych na zimno nasion wiesiołka dwuletniego. Tylko nieprzetworzone i nierafinowane EPO stanowi bogate źródło roślinnych triterpenów - substancji podobnych do hormonów, które pełnią ważną rolę w czynnościach immunologicznych. EPO znane jest z "naoliwiania" stawów, odżywiania skóry, włosów i paznokci. Jako bogate źródło kwasu omega-6 - GLA, pełni ważną rolę w budowaniu błon komórkowych i w rezultacie poprawia efektywność przesyłania sygnałów między komórkami.

Posłuchaj o sukcesach we wspomaganiu leczenia depresji produktem Vegepa - PO ANGIELSKU

Zobacz wykład dr Izabeli Dobrowolskiej na temat roli EPA we wspomaganiu leczenia stanów zapalnych i depresji - PO POLSKU

Zapoznaj się z BADANIAMI NAUKOWYMIVegepa dostępna jest również w wersji do żucia jako Vegepa Chewables. Vegepa Chewables ma postać kapsułek do żucia, o smaku pomarańczowym. Zawarte w niej substancje smakowe są wyłącznie naturalnego pochodzenia, pozbawione są sztucznych dodatków, barwników i konserwantów, jak również substancji słodzących.


Produkt Vegepa polecany jest jako suplement diety zarówno przy stanach chorobowych, jak i do codziennej suplementacji. Zaleca się by przyjmować kapsułki Vegepa regularnie. Zarówno Vegepa, jak Vegepa Chewables nadaje się dla dzieci.


Vegepa

Dawkowanie suplementacyjne:

 • dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia: 2-4 kapsułki dziennie
 • dzieci w wieku 4 do 12 lat: 1 kapsułka dziennie.
Nie zaleca się przekraczania wskazanych dawek bez konsultacji z lekarzem lub terapeutą. Vegepa powinna być zażywana z jedzeniem dla zapewnienia optymalnego wchłaniania. W przypadku równoczesnego stosowania środków rozrzedzających krew oraz w przypadku kobiet w ciąży i matek karmiących zalecana jest konsultacja medyczna. Suplement diety nie może być substytutem zróżnicowanej diety.

W razie pytań na temat dawkowania preparatu Vegepa przy stanach chorobowych napisz do nas.


Każda kapsułka (500 mg) Vegepa zawiera:

 • 280 mg ultraczystego ethyl-EPA (omega-3) z oleju ryb morskich
 • 9 mg GLA z organicznego oleju z wiesiołka dwuletniego
 • 1 mg witaminy E (antyutleniacz; 8% EU RDA)
 • Zewnętrzna powłoka kapsułki zawiera rybią żelatynę i roślinny glicerol.

CENA za opakowanie (60 kapsułek) Vegepa: 59 PLN
PROMOCJA JESIENNA: przy zakupie 4 opakowań Vegepy, 1 opakowanie Vegepy GRATIS
Vegepa Chewables

Dawkowanie suplementacyjne:

 • dorośli i dzieci powyżej 8 roku życia: 4-6 kapsułek dziennie
 • dzieci w wieku 3 do 8 lat: 2-4 kapsułki dziennie.
Nie zaleca się przekraczania wskazanych dawek bez konsultacji z lekarzem lub terapeutą. Vegepa Chewables powinna być zażywana z jedzeniem dla zapewnienia optymalnego wchłaniania. Kapsułki mogą być zarówno żute, jak i połykane. W przypadku młodszych dzieci kapsułkę można przekłuć i jej zawartość podać w jogurcie lub innym płynnym pożywieniu. Suplement diety nie może być substytutem zróżnicowanej diety.

Każda kapsułka (400 mg) Vegepa Chewables zawiera:

 • 112 mg ultraczystego ethyl-EPA (omega-3) z oleju ryb morskich
 • 3,6 GLA mg z organicznego oleju z wiesiołka dwuletniego
 • 7,4 mg witaminy C (9% EU RDA)
 • 0,5 mg witaminy E (antyutleniacz; 4% EU RDA).

Pozostałe składniki: żelatyna bydlęca, naturalne substancje smakowe (olejek pomarańczowy i cytrynowy), ksylitol, mannitol, karmel, celuloza, skrobia kukurydziana, glicerol.


CENA za opakowanie (60 kapsułek) Vegepa Chewables: 45 PLN
Teraz Vegepa i inne produkty firmy Igennus dostępne również w wybranych sklepach z żywnością organiczną, aptekach i przychodniach.


MikTech - Projektowanie stron internetowych, sieci komputerowe, administrator sieci, pozycjonowanie