Test poziomu kwasów tłuszczowych Opti-O-3

Test Opti-O-3 jest łatwym i szybkim badaniem poziomu kwasów tłuszczowych z krwi z palca, które każdy może wykonać samodzielnie w domu. Pozwala on precyzyjnie określić indywidualne zapotrzebowanie na kwasy omega-3 na podstawie profilu kwasów tłuszczowych i pomiaru kluczowych biomarkerów takich, jak:

  • indeks omega-3: wczesny indykator ryzyka chorób układu kardiowaskularnego

  • stosunek omega-6 do omega-3: kluczowy długoterminowy marker chorób przewlekłych

  • stosunek AA do EPA (kwasu arachidonowego do kwasu eikozapentaenowego): najdokładniejszy marker ukrytych lub przewlekłych stanów zapalnychDlaczego to ważne?
Według najnowszych doniesień naukowych wyższemu poziomowi kwasów omega-3 w krwi towarzyszy niższe ryzyko rozwoju szerokiej grupy zarówno zaburzeń somatycznych, jak i psychicznych. Badania pokazały, że indeks kwasów omega-3 na poziomie 8% oraz utrzymanie prawidłowego stosunku AA do EPA (1,5 do 3) pomaga:

  • wyciszyć stany zapalne
  • wzmacniać układ odpornościowy
  • chronić serce i naczynia wieńcowe
  • wzmacniać poznawcze funkcje mózgu
  • dbać o dobry nastrój
  • produkować odpowiednią ilość energii
  • chronić wzrok.

Po co badanie?
Zapotrzebowanie na kwasy omega-3 jest cechą indywidualną, zależną od wielu czynników poczynając od diety i stylu życia, przez masę ciała, po stan organizmu i ewentualne istniejące problemy zdrowotne. W związku z tym w celu zapewnienia największej skuteczności suplementacja kwasami omega-3 powinna być spersonalizowana. Informacje dotyczące dawkowania podawane na opakowaniach suplementów mają charakter orientacyjny. Test Opti-O-3 jest cennym narzędziem, które pozwala dopasować dawkowanie precyzyjnie do indywidualnych potrzeb.

Jak to działa?
Test można wykonywać samemu w domu, bez konieczności odwiedzenia lekarza pierwszego kontaktu. Przy użyciu specjalnego ostrza jednorazowego użytku pobiera się kroplę krwi z palca a następnie przenosi ją na specjalną bibułę. Zestaw do pobrania krwi i bibuła oraz szczegółowa instrukcja dotycząca zabezpieczenia próbki stanowią integralną część naszego testu. Tak przygotowaną próbkę należy przesłać do naszego laboratorium.

Wynik testu
W ciągu 21 dni zostaną przesłane Państwu wyniki testu wraz z informacjami dotyczącymi odpowiedniej dla suplementacji opracowanymi przez naszych specjalistów.U W A G A!

Twoja próbka krwi musi wrócić do nas w ciągu 48 godzin od pobrania. Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami telefonicznie: 507 170 094 lub drogą elektroniczną: poczta@naturopatia-sanatum.plCENA za 1 test: 530 PLN


MikTech - Projektowanie stron internetowych, sieci komputerowe, administrator sieci, pozycjonowanie