Neurobalance™ - wsparcie dla twojego układu nerwowego

 • Wspomaga metabolizm neurotransmiterów

 • Wspomaga funkcje neurologiczne

 • Wspomaga równowagę hormonalną

 • Wspomaga syntezę DNA i białek

 • Wspomaga produkcję modulatorów snu

 • Zapewnia zdrowy, dobry nastrój

 • Przynosi ulgę w stanach niepokojuNeurobalance™ zawiera magnez (Mg), cynk (Zn) i witaminę B6, składniki, które wspomagają prawidłową produkcję neurotransmiterów w naszym mózgu i ich działanie. Ten opracowany naukowo suplement diety oferuje synergistyczne działanie, mające na celu zoptymalizowanie funkcjonowania centralnego systemu nerwowego. W produkcie tym zastosowano specjalny system powolnego uwalniania, dzięki któremu jego składniki są w pełni biodostępne. Neurobalance™ zapewnia optymalny poziom składników odżywczych w ciągu całego dnia.

Neurotransmitery są substancjami chemicznymi, których funkcja polega na przekazywaniu informacji w układzie nerwowy oraz pomiędzy układem nerwowych a innymi tkankami w naszym organizmie. Synteza neurotransmiterów jest złożonym procesem wymagającym działania enzymów zależnych od obecności specyficznych witamin i substancji mineralnych. W szczególności magnez, cynk i witamina B6 są kluczowymi substancjami mikroodżywczymi biorącymi udział w syntezie serotoniny, dopaminy, adrenaliny, noradrenaliny oraz kwasu gamma-aminobutyrowego (GABA). Każdy z neurotransmiterów ma specyficzną funkcję. Niedobór składników odżywczych biorących udział w jego produkcji i działaniu, zaburza te funkcje.

Mg, Zn i B6 nie tylko odgrywają rolę w syntezie neurotransmiterów ale są również konieczne do ich działania. W trakcie przekazywania informacji w układzie nerwowym ma miejsce uwalnianie neurotransmiterów z zakończeń komórek nerwowych do przestrzeni między neuronami nazywanej synapsą. Uwolnione do synapsy neurotransmitery wiążą się z aktywnymi receptorami innej komórki nerwowej. W rezultacie powstaje łańcuch zdarzeń skutkujący specyficzną aktywnością fizjologiczną naszego organizmu.Zawiera:

 • Metioninian cynku - charakteryzuje się bardzo wysoką biodostępnością, jest antyutleniaczem i poprawia odporność skuteczniej niż inne formy cynku.
 • Cytrynian magnezu – jest lepiej rozpuszczalną i bardziej biodostępną formą magnezu niż tlenek obecny w wielu tańszych suplementach. Magnez jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania fosfatazy alkalicznej, enzymu ułatwiającego absorpcję witaminy B6.
 • Pirydoksalo-5-fosforan – jest gotową do użycia przez organizm formą witaminy B6. Witamina B6 jest niezbędna do transportu i magazynowania magnezu w komórkach i tkankach.

Przeczytaj więcej na temat Neurobalance

Neurobalance™ doskonale uzupełnia opracowany przez firmę Igennus program "Uzupełnij i Utrzymaj" ("The Restore and Maintain Protocol") zapewniający prawidłowy poziom kwasu eikozapentaenowego (EPA) w organizmie.
Więcej o programie "Uzupełnij i Utrzymaj" przeczytasz tu
Produkt Neurobalance polecany jest dla wegetarian i wegan.

Dawkowanie:

 • dorośli i dzieci powyżej 16 roku życia: 4 tabletki dziennie
 • dzieci w wieku od 9 do 16 lat: 2 tabletki dziennie
 • dzieci w wieku od 4 do 8 lat: 1 tabletka dziennie.
Nie zaleca się przekraczania wskazanych dawek bez konsultacji z lekarzem lub terapeutą. Neurobalance powinien być zażywany z jedzeniem i rozdzielony na dwie dawki dla zapewnienia optymalnego wchłaniania. W przypadku kobiet w ciąży i matek karmiących zalecana jest konsultacja medyczna. Suplement diety nie może być substytutem zróżnicowanej diety.

W razie pytań na temat dawkowania Neurobalance napisz do nas.


Składniki: cytrynian magnezu; substancja wypełniająca: węglan wapnia; emulgator: celuloza mikrokrystaliczna; siarczan L-metioniny cynku; witamina B6; substancja żelująca: hydroksypropylometyloceluloza; substancje przeciwzbrylające: kwasy tłuszczowe, dwutlenek krzemu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

*Referencyjna Wartość Spożycia


CENA za opakowanie Neurobalance (120 tabletek): 49,90 PLN

Teraz Neurobalance™ i inne produkty firmy Igennus dostępne również w wybranych sklepach z żywnością organiczną, aptekach i przychodniach.


MikTech - Projektowanie stron internetowych, sieci komputerowe, administrator sieci, pozycjonowanie