MindCare Protect - OCHRONA - pozostań aktywny

Czyste, skoncentrowane kwasy omega-3 z dzikich ryb morskich
(EPA i DHA)

Cysteina, kwas alfa-liponowy, resweratrol i witaminy

Wspiera prawidłowe funkcje mózgu

Chroni przed stresem oksydacyjnym

Zapobiega stanom zapalnym mózgu

Poprawia produkcję energii w mózgu


Strategia opóźniająca starzenie się mózgu i pogorszanie aktywności procesów myślowych w starszym wieku jest skuteczna wtedy, gdy zostaje wprowadzona odpowiednio wcześnie, w wieku średnim. Jeśli chcesz się czuć świetnie w wieku 70, czy 80 lat, pomyśl o odpowiedniej suplementacji w wieku 40 lat. Nasz mózg potrezbuje odpowiedniego odżywiania i aktywnego stylu zycia, by pozostać długo zdrowym.
MindCare PROTECT to zaawansowany zestaw bioaktywnych substnacji odżywczych, które pozwalają zachować aktywność mózgu na wysokim poziomie przez długi czas. MindCare Protect zawiera wysoką dawkę kwasów omega-3 (EPA i DHA) w stosunku zapewniającym odpowiednia produkcję neurotransmiterów, które są niezbędne dla prawidłowej komunikacji komórek nerwowych.
MindCare PROTECT dostarcza również cenne składniki odżywcze, dzięki którym starzenie się naszego mózgu przebiega łagodniej i wolniej. Składniki te działają synergistycznie z kwasami omega-3. Dzięki połączeniu tych dwóch typów substancji w jednym suplemencie skuteczność ich działania jest jeszcze wyższa. MindCare Protect zawiera acetylo-L-cysteinę, kwas alfa-liponowy i resweratrol, a także niezbędne dla działania mózgu witaminy i składniki mineralne, w tym witaminy z grupy B, witaminę D3, aktywny folian i cynk. Taki zestaw pomaga zachować pamięć, chroni przed stresem oksydacyjnym powodującym pogorszenie funkcji układu nerwowego i wspomaga efektywną produkcję energii w mózgu, niezbędną do skutecznych procesów myślowych.

WYGODNA 1 DAWKA NA DZIEŃ: wyjątkowy suplement, który w jednej dawce zawiera odpowiednią na cały dzień dawkę składników odżywiających mózg - 1 kapsułka z kwasami omega-3 (EPA i DHA) i witaminą D3 oraz 1 kapsułka z substancjami mikroodżywczymi (witaminy, składniki mineralne, antyoksydanty i aminokwasy).

SKONCENTROWANE KWASY OMEGA-3: 80%-owe kwasy omega-3 (EPA i DHA) w postaci re-estryfikowanych trójglicerydów (rTG) z oleju z dzikiej sardeli. rTG-EPA i rTG-DHA cechują się najwyższą biodostępnością, dzięki czemu nasz organizm może je w pełni wykorzystać.

OLEJ RYBI O WYSOKIEJ CZYSTOŚCI: pozyskiwany z dzikiej sardeli żyjącej głęboko na pełnym morzu. Sardela jest małą rybą i żyje krótko, dzięki czemu nie akumuluje toksyn i olej z niej pozyskiwany jest czystszy niż w przypadku dłużej żyjących dużych ryb. Ponadto, olej zastosowany w preparatach z serii MindCare i wszystkich innych produktach firmy Igennus poddawany jest procesowwi enzymatycznej destylacji, którą zapewna tym produktom najwyższą jakość i absolutną czystość.

BEZ ODBIJANIA RYBĄ: formuła MindCare zawiera naturalny olejek cytrynowy zapobiegający odbijaniu się rybą

BIODOSTĘPNE SKŁADNIKI: wszystkie składniki cechują się najwyższą biodostępnością dla naszego organizmu, w tym folian najnowszej generacji (5-metyltatrahydrofolian - Quatrefolic).

GWARANCJA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI PRODUKTU: Certyfikat GMP wydany przez MHRA w Wielkiej Brytanii (Agencja ds Regulacji Leków i Produktów Ochrony Zdrowia). Good Manufacturing Practice - czyli Dobra Praktyka Produkcyjna świadczy o najwyższej jakości procesów produkcji suplementu. Certyfikat ten obejmuje wszystkie procesy produkcyjne począwszy od pozyskiwania naturalnych składników, przez produkcję aż po metody pakowania i transportowania produktów. Aby otrzymać taki certyfikat firma musi spełnić najwyższe wymagania na każdym etapie działania. W praktyce oznacza to zastosowanie najnowszych technologii produkcji i stałą ścisłą kontrolę procesów produkcyjnych.


  O SKŁADNIKACH:
 • Kwasy omega-3 wspomagają normalne funkcjonowanie mózgu.
 • Witaminy B2, C i E oraz selen, cynk i kwas alfa-liponowy chronią komórki przed stresem oksydacyjnym
 • Witamina B5 bierze udział w produkcji neurotransmiterów i wspomaga procesy myślowe.
 • Witaminy B6, B12, C, D3 i folian oraz selen wspomagają prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego.
 • Witamina C i kwas alfa-liponowy biorą udział w uwalnianiu energii potrzebnej do funkcjonowania mózgu.
 • Cynk wspiera funkcje poznawcze.


Dawkowanie:

 • dorośli: 1 kapsułka z kwasami omega-3 i witaminą D3 (srebrne blistry) i 1 kapsułka z substancjami mikroodżywczymi (zielone blistry) raz dziennie.
Nie zaleca się przekraczania wskazanych dawek bez konsultacji z lekarzem lub terapeutą. MindCare Protect powinno być zażywane z jedzeniem dla zapewnienia optymalnego wchłaniania. W przypadku równoczesnego stosowania leków lub karmienia piersią zalecana jest konsultacja medyczna. Suplement diety nie może być substytutem zróżnicowanej diety.Opakowanie MindCare Protect zawiera:

 • 30 kapsułek z kwasami omega-3 i witaminą D3 (srebrne blistry)
 • 30 kapsułek z substancjami mikroodżywczymi (zielone blistry)

Kapsułki z kwasami omega-3 i witaminą D3 (srebrne blistry)
Składniki: rTG-EPA (kwas eikozapentaenowy) i rTG-DHA (kwas dokozaheksaenowy) z oleju z dzikiej sardeli (ryba); emulgatory: rybia żelatyna, glicerol; olejek cytrynowy; witamina E (d-alfa tokoferol); witamina D (cholekalcyferol)

*Referencyjna Wartość Spożycia
**brak ustalenia Referencyjnej Wartości Spożycia


Kapsułki z substancjami mikroodżywczymi (zielone blistry)
Składniki: emulgator: hydroksypropylometyloceluloza; N-cetylo-L-cysteina; kwas alfa-liponowy; resweratrol; witamina C (kwas askorbinowy); substancja wypełniająca: mąka ryżowa; niacyna (witamina B3); kwas pantotenowy (witamina B5); cynk (cytrynian cynku); substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu; witamina B6 (5-fosforan pirydoksalu); tiamina (witamina B1); ryboflawina (witamina B2); selen; kwas foliowy (sól glukozaminowa kwasu (6S)-5-metylhydrotetrafoliowego; Quatrefolic); biotyna (witamina B7); witamina B12 (metylkobalamina).

*Referencyjna Wartość Spożycia
**brak ustalenia Referencyjnej Wartości Spożycia


PROMOCJA na nowy produkt - cena za opakowanie(30+30 kapsułek) MindCare Protect:
88 PLN 79,30 PLN


Teraz MindCare Protect i inne produkty firmy Igennus dostępne również w wybranych sklepach z żywnością organiczną, aptekach i przychodniach.


MikTech - Projektowanie stron internetowych, sieci komputerowe, administrator sieci, pozycjonowanie