MindCare Focus - UWAGA - skoncentruj się

Czyste, skoncentrowane kwasy omega-3 z dzikich ryb morskich (EPA i DHA)

Acetylo-L-karnityna, L-teanina, tauryna, kofeina i substancje mikroodżywcze

Wsparcie centralnego systemu nerwowego

Optymalizuje funkcje poznawcze

Pomaga się skoncentrować

Mózg i centralny system nerwowy potrzebują regularnej dostawy energii i odpowiedniej dawki odpoczynku abyśmy mogli się koncentrować na codziennych zadaniach i efektywnie je realizować. MindCare FOCUS został opracowany przez ekspertów, by pomóc tym, którzy są szczególnie obciążeni pracą umysłową - wspomaga procesy myślowe i ułatwia koncentrację. MindCare Focus zawiera wysoką dawkę kwasów omega-3 (EPA i DHA), których odżywcze działanie zostało wsparte witamina D3 oraz innymi witaminami, minerałami, antyoksydantami i aminokwasami.


OPTYMALIZACJA FUNKCJI POZNAWCZYCH I WIĘKSZA ODPORNOŚĆ NA ZMĘCZENIE: ta wszechstronna formuła dostarcza mózgowi energii i składników budulcowych, co poprawia efektywność procesów myślowych i funkcje poznawcze naszego mózgu. Wysoka dawka kwasów omega-3 (250 mg DHA i 410 mg EPA w jednej kapsułce) zapewnia efektywną produkcję neurotransmiterów (substancje przekaźnikowe umożliwiające komunikowanie się komórek nerwowych) na odpowiednim poziomie.

WYGODNA 1 DAWKA NA DZIEŃ: wyjątkowy suplement, który w jednej dawce zawiera odpowiednią na cały dzień dawkę składników odżywiających mózg - 1 kapsułka z kwasami omega-3 (EPA i DHA) i witaminą D3 oraz 1 kapsułka z substancjami mikroodżywczymi (witaminy, składniki mineralne, antyoksydanty i aminokwasy).

SKONCENTROWANE KWASY OMEGA-3: 80%-owe kwasy omega-3 (EPA i DHA) w postaci re-estryfikowanych trójglicerydów (rTG) z oleju z dzikiej sardeli. rTG-EPA i rTG-DHA cechują się najwyższą biodostępnością, dzięki czemu nasz organizm może je w pełni wykorzystać.

OLEJ RYBI O WYSOKIEJ CZYSTOŚCI: pozyskiwany z dzikiej sardeli żyjącej głęboko na pełnym morzu. Sardela jest małą rybą i żyje krótko, dzięki czemu nie akumuluje toksyn i olej z niej pozyskiwany jest czystszy niż w przypadku dłużej żyjących dużych ryb.

BEZ ODBIJANIA RYBĄ: formuła MindCare zawiera naturalny olejek cytrynowy zapobiegający odbijaniu się rybą

BIODOSTĘPNE SKŁADNIKI: wszystkie składniki cechują się najwyższą biodostępnością dla naszego organizmu, w tym folian najnowszej generacji (5-metyltatrahydrofolian - Quatrefolic).

GWARANCJA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI PRODUKTU: Certyfikat GMP wydany przez MHRA w Wielkiej Brytanii (Agencja ds Regulacji Leków i Produktów Ochrony Zdrowia). Good Manufacturing Practice - czyli Dobra Praktyka Produkcyjna świadczy o najwyższej jakości procesów produkcji suplementu. Certyfikat ten obejmuje wszystkie procesy produkcyjne począwszy od pozyskiwania naturalnych składników, przez produkcję aż po metody pakowania i transportowania produktów. Aby otrzymać taki certyfikat firma musi spełnić najwyższe wymagania na każdym etapie działania. W praktyce oznacza to zastosowanie najnowszych technologii produkcji i stałą ścisłą kontrolę procesów produkcyjnych.


  O SKŁADNIKACH:
 • DHA (kwas omega-3) wspomaga normalne funkcjonowanie mózgu.
 • Kofeina w połączeniu z acetylo-L-karnityną i tauryną poprawia czujność i wydłuża efektywną pracę mózgu.
 • Witaminy B i folian przyczyniają się do redukcji uczucia zmęczenia i znużenia.
 • Witaminy B i witamina C poprawiają działanie systemu nerwowego.
 • Witamina B5 bierze udział w produkcji neurotransmiterów i wspomaga procesy myślowe.
 • Witamina B12 wspiera neurologiczne funkcje mózgu.
 • Witamina C bierze udział w uwalnianiu energii potrzebnej do funkcjonowania mózgu.
 • Cynk wspiera funkcje poznawcze.


Ponieważ ten produkt zawiera kofeinę (75 mg w jednej kapsułce) nie jest zalecany kobietom w ciąży i dzieciom.

Dawkowanie:

 • dorośli: 1 kapsułka z kwasami omega-3 i witaminą D3 (srebrne blistry) i 1 kapsułka z substancjami mikroodżywczymi (fioletowe blistry) raz dziennie.
Nie zaleca się przekraczania wskazanych dawek bez konsultacji z lekarzem lub terapeutą. MindCare Focus powinno być zażywane z jedzeniem dla zapewnienia optymalnego wchłaniania. W przypadku równoczesnego stosowania leków lub karmienia piersią zalecana jest konsultacja medyczna. Suplement diety nie może być substytutem zróżnicowanej diety.Opakowanie MindCare Focus zawiera:

 • 30 kapsułek z kwasami omega-3 i witaminą D3 (srebrne blistry)
 • 30 kapsułek z substancjami mikroodżywczymi (fioletowe blistry)

Kapsułki z kwasami omega-3 i witaminą D3 (srebrne blistry)
Składniki: rTG-EPA (kwas eikozapentaenowy) i rTG-DHA (kwas dokozaheksaenowy) z oleju z dzikiej sardeli (ryba); emulgatory: rybia żelatyna, glicerol; olejek cytrynowy; witamina E (d-alfa tokoferol); witamina D (cholekalcyferol)

*Referencyjna Wartość Spożycia
**brak ustalenia Referencyjnej Wartości Spożycia


Kapsułki z substancjami mikroodżywczymi (fioletowe blistry)
Składniki: acetylo-L-karnityna; emulgator: hydroksypropylometyloceluloza; L-teanina; tauryna; kofeina; witamina C (kwas askorbinowy); niacyna (witamina B3); substancja wypełniająca: mąka ryżowa; cynk (cytrynian cynku); substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu; kwas pantotenowy (witamina B5); witamina B6 (5-fosforan pirydoksalu); tiamina (witamina B1); ryboflawina (witamina B2); aktywny folian (sól glukozaminowa kwasu (6S)-5-metylhydrotetrafoliowego; Quatrefolic); biotyna (witamina B7); selen; witamina B12 (metylkobalamina).

*Referencyjna Wartość Spożycia
**brak ustalenia Referencyjnej Wartości Spożycia


PROMOCJA na nowy produkt - cena za opakowanie(30+30 kapsułek) MindCare Focus:
83 PLN72,30 PLN

Teraz MindCare Focus i inne produkty firmy Igennus dostępne również w wybranych sklepach z żywnością organiczną, aptekach i przychodniach.


MikTech - Projektowanie stron internetowych, sieci komputerowe, administrator sieci, pozycjonowanie