Echiomega - żmijowiec, źródło wegetariańskich kwasów omega-3-6-9  • Nadaje się dla wegan i wegetarian

  • Zawiera olej z nasion żmijowca

  • Najlepsze roślinne źródło kwasów tłuszczowych

  • Jedyny dostępny suplement bogaty w SDA (kwas stearydonowy)

Echiomega to wegetariańska formuła zawierająca kwasy tłuszczowe omega. Zawiera kwas omega-3 - stearydonowy (SDA) uzyskiwany z żmijowca babkowatego (Echium plantagineum). SDA w naturalny sposób w naszym organizmie ulega konwersji do długołańcuchowego kwasu tłuszczowego omega-3 - EPA. Olej z żmijowca babkowatego wyróżnia 5-ciokrotnie wyższa wydajność w konwersji do EPA niż w przypadku innych olejów roślinnych.

Olej z nasion żmijowca zawiera również inne dobroczynne kwasy tłuszczowe, w tym kwas omega-6 gamma-linolenowy (GLA), jak również kwas omega-9 oleinowy. Badania wskazują, że suplementacja SDA w połączeniu z GLA efektywnie podnosi poziom EPA w krwinkach czerwonych, co jest wymiernym wskaźnikiem poziomu EPA w całym organizmie. .

Ta unikatowa kombinacja naturalnych kwasów tłuszczowych dostarcza komórkom składników odżywczych biorących udział w sygnalizacji chemicznej, prawidłowym funkcjonowaniu mózgu i utrzymywaniu dobrego stanu całego organizmu. Zmiany w diecie i stylu życia w znaczący sposób wpływają na naturalną zdolność naszego organizmu do produkcji wystarczającej ilości długołańcuchowych kwasów tłuszczowych. Dlatego tak ważne jest, by odpowiednia ilość kwasów tłuszczowych była regularnym składnikiem naszej diety.
Produkt Echiomega polecany jest dla wegetarian i wegan.


Dawkowanie suplementacyjne:

  • dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia: 2-4 kapsułek dziennie
  • dzieci w wieku 2 do 12 lat: 1-2 kapsułek dziennie.
Nie zaleca się przekraczania wskazanych dawek bez konsultacji z lekarzem lub terapeutą. Echiomega powinna być zażywana z jedzeniem dla zapewnienia optymalnego wchłaniania. W przypadku równoczesnego stosowania środków rozrzedzających krew oraz w przypadku kobiet w ciąży i matek karmiących zalecana jest konsultacja medyczna. Suplement diety nie może być substytutem zróżnicowanej diety.

W razie pytań na temat dawkowania preparatu Echiomega przy stanach chorobowych napisz do nas.


Składniki: olej z nasion żmijowca babkowatego (Echium plantagineum); emulgatory: glicerol, skrobia kukurydziana modyfikowana, karagen; regulator kwasowości: węglan sodu.

*Referencyjna Wartość Spożycia
**brak ustalenia Referencyjnej Wartości Spożycia


Cena za opakowanie (60 kapsułek): 48,30 PLNTeraz Echiomega i inne produkty firmy Igennus dostępne również w wybranych sklepach z żywnością organiczną, aptekach i przychodniach.


MikTech - Projektowanie stron internetowych, sieci komputerowe, administrator sieci, pozycjonowanie