O FIRMIE


Naturopatia-Sanatum jest wyłącznym dystrybutorem produktów firmy Igennus w Polsce.O AUTORZE

IZABELA DOBROWOLSKA

DYPLOMY I CERTYFIKATY:

 • dyplom doktora nauk biologicznych

 • dyplom z homeopatii klinicznej i homotoksykologii

 • dyplom dietetyka

 • certyfikat z zakresu medycznego szkolenia podyplomowego "Dietetyka w procesie redukcji tkanki tłuszczowej"

 • certyfikat z zakresu szkolenia "Terapie homeopatyczne w leczeniu chorób układu moczowego i neurologii"

 • konsultant naukowy firmy Igennus

  JAK TO SIĘ ZACZĘŁO
  "Pani choroba jest nieuleczalna. Przebieg tej choroby jest nieprzewidywalny i proszę się przygotować na to, że może się to skończyć wózkiem inwalidzkim. Jeśli chce pani mieć dziecko, proszę pomyśleć o nim już teraz. Leki, które musimy pani zaordynować będą oddziaływać na pani organizm przez całe lata i w tym czasie zajście w ciążę grozi poważnymi uszkodzeniami płodu". Takie słowa Izabela słyszała z ust kolejnych lekarzy, mając zaledwie 25 lat i dopiero rozpoczętą karierę naukową - zabrzmiało to jak wyrok. Po pierwszym szoku postanowiła się tak łatwo nie poddać. Zaczęła studiować literaturę, szukać alternatywnych metod, dających większą szansę powodzenia i nie mających tak straszliwych skutków ubocznych. W tym czasie chorowała na łuszczycę, łuszczycowe zapalenie stawów i nieswoiste zapalenie jelita grubego. Przejście z samochodu do domu często było już wyczynem, zimą nosiła letnie buty, bo inne powodowały ból nie do zniesienia, jej praca zawodowa, która wymagała precyzyjnych i zdrowych dłoni stała pod znakiem zapytania, każda wizyta w toalecie była wielkim stresem, odczuwała ciągłe zmęczenie, frustrację i spędzała całe godziny w gabinetach lekarskich i fizjoterapeutycznych.

  Dziś żyje bez bólu, bez zapalenia stawów i jelit, zachowując całkowitą sprawność fizyczną. Jest też szczęśliwą mamą 14-letniej zdrowej córeczki Zosi.
  Trzy miesiące po urodzeniu Zosia dołączyła do rosnącego w zastraszającym tempie grona alergików. Również i tym razem Izabela postanowiła przestudiować literaturę z zakresu medycyny, fizjologii człowieka, żywienia, by zrozumieć, co dzieje się z Zosią i przekonać się, czy można jej pomóc inaczej niż skazując na nieustanne branie różnorakich leków. Dziś Zosia uwielbia chorować, bo dzieje się to tak rzadko, że jest niemal świętem, a mama daje jej wtedy pyszne małe granulki homeopatyczne, które szybko rozpuszczają się w ustach i koncertowo przeganiają chorobę.

  Życiowe doświadczenia Izabeli sprawiły, że stopniowo zagłębiała się w tematykę zdrowia i tzw. medycyny komplementarnej. W końcu postanowiła sformalizować swoją wiedzę i zacząć pomagać innym, którzy nie mieli okazji poznania innych możliwości przywrócenia stanu zdrowia.

  Oprócz tego Izabela obecnie jest pracownikiem naukowym UPSC w Umea, w Szwecji - wiodącego centrum naukowego specjalizującego się w fizjologii roślin, biologii molekularnej roślin, genetyce drzew i biotechnologii.


MikTech - Projektowanie stron internetowych, sieci komputerowe, administrator sieci, pozycjonowanie